23

Saturday, September

Egzekucje komornicze

Taśmy CuZu37
 /  / Taśmy CuZu37
Taśmy CuZu37

Taśmy CuZu37

Taśmy przenośnikowe

Za najważniejszy element składowy przenośnika taśmowego można uznać taśmę przenośnikową. Jej zadaniem jest nie tylko transport różnego rodzaju materiałów, ale także przenoszenie sił wzdłużnych, aby pokonać opory ruchu przenośnika. Dlatego też bardzo ważny jest właściwy dobór taśmy, który ma wpływ na koszt inwestycji i ma wpływ na eksploatację przenośnika. Taśma zbudowana jest z rdzenia oraz okładek gumowych. Rdzeń odpowiedzialny jest za wytrzymałość, natomiast okładki zabezpieczają go przed uszkodzeniem i mają wpływ na żywotność.
Taśmy ogólnego przeznaczenia, tkaninowo-gumowe, służą do transportu w warunkach, w których nie ma szczególnych wymagań co do przenoszonego towaru i środowiska pracy. Mają one szerokie zastosowanie w różnych dziedzinach przemysłu. Dostępne są także taśmy trudno palne, wykorzystywane na przykład w kopalniach, odporne na wysokie temperatury i olejoodporne. Wzmocnienie linkami stalowymi lub siatką metalową powoduje, że nie ulegają wydłużaniu, są trwałe i mało awaryjne.

tagi: taśmy CuZu39Pb, taśmy transportowe Primacon, taśmy transportujące Primacon, Primacon taśmy transportujące, Primacon taśmy transportowe

About the author:

Related posts