02

Saturday, December

Egzekucje komornicze

Po co nam media?
 /  / Po co nam media?
Po co nam media?

Po co nam media?

Obecnie jesteśmy ludźmi, którzy chcą wiedzieć. Informacja ma dużą wartość, czasami jest wręcz bezcenna, dlatego tak chętnie słuchamy, oglądamy i czytamy różne informacje z kraju i ze świata. Znając sytuację w naszym najbliższym otoczeniu, a także w przestrzeni międzynarodowej, możemy budować własne opinie o świecie, a także wyciągać pewnego rodzaju wnioski z wydarzeń, które miały miejsce gdzieś indziej.
Skąd czerpiemy wiadomości? Ze środków masowego przekazu, inaczej mówiąc – z mediów. Rolą mediów jest informowanie społeczeństwa o tym co ważne oraz o tym co warto wiedzieć. Dodatkowo pełnią one rolę rozrywkową, oferując często różnego rodzaju programy oraz audycje, które w sposób niezobowiązujący angażują widza lub słuchacza.
Media mają swoich zwolenników i przeciwników. Wydaje się jednak, że są one nam potrzebne, bo pozwalają zaczerpnąć informacji i dostarczają potrzebnej rozrywki. Ich rola w życiu jest niezwykle ważna, jednak też trzeba umieć wyciągać wnioski z przekazywanych informacji.

About the author:

Related posts