23

Saturday, September

Egzekucje komornicze

Co wiemy o szybkich pożyczkach gotówkowych
 /  / Co wiemy o szybkich pożyczkach gotówkowych
Co wiemy o szybkich pożyczkach gotówkowych

Co wiemy o szybkich pożyczkach gotówkowych

Pożyczki mogą być udzielane przez banki jak i instytucje pozabankowe (w odróżnieniu od kredytów bankowych). Szybkie pożyczki gotówkowe udzielane są przeważnie na krótkie okresy i niewielkie kwoty jeśli chodzi o parabanki.

Banki udzielając pożyczek kierują się prawem bankowym, a co za tym idzie będę prawie zawsze weryfikować naszą zdolność kredytową poprzez sprawdzanie w biku. Osoby, które w przeszłości miały problem ze spłatą swoich zobowiązań i trafiły na negatywne listy bik prawdopodobnie nie dostaną nawet szybkiej i niewielkiej pożyczki w banku. W takiej sytuacji musimy poszukać firmy pożyczkowej, która nie będzie weryfikować złych bików. Pożyczki bez biku są zazwyczaj droższe od tradycyjnych, należy przy tym uważać na warunki umowy i faktyczne realne opłaty i oprocentowanie, które musieli będziemy zwrócić.

Szybkie pożyczki udzielane są przez takie firmy jak: Ferratum Poland Sp. z o.o. , Provident Polska S.A. , Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A. , Bank Przemysłowo – Handlowy S.A. , Bank Handlowy w Warszawie S.A. , Alior Bank S.A. , Deutsche Bank PBC S.A. , Bank Zachodni WBK S.A. , Euro Bank S.A. Pierwsze dwie firmy pożyczkowe to parabanki jedne z najbardziej popularnych na terenie naszego kraju. Słupy ogłoszeniowe w naszych miastach bardzo często oblepione są ofertami kredytów gotówkowych udzielanych przez parabanki. Tak naprawdę są to pożyczki gotówkowe często w wersji ekspresowej i na dowód. Przy takich firmach pożyczkowych należy uważać na zawyżone opłaty za rozpatrzenie wniosku.

About the author:

Related posts